České centrum Směnárna

U Staronové Synagogy v Praze

Směnárnasupport@praha-smenarna.cz

Praha 1 - Josefov | PSČ 110 00Břehová 4

CZ EN DE RU

Domovská stránka

Naše poslání

Naším hlavním posláním je poskytnout příležitost těm, kteří chtějí směnit cizí měnu v hotovosti za nejlepší sazbu. Rychlé, upřímné a bezpečné. Rychlé, protože si ceníme času našich zákazníků. Čestné, protože se snažíme o dlouhodobé vztahy s našimi zákazníky. Bezpečné, protože pracujeme s hotovostí a jsme povinni zajistit bezpečnost našich klientů.

Naše filozofie

Filozofií směnárny Břehová 4, společnosti NOK Group s.r.o., je systematický a dlouhodobý rozvoj služeb v oblasti měnové politiky, který přináší maximální užitek všem klientům. Chápeme, že nejdůležitější věcí v naší práci je bezúhonná pověst vytvořená důkladnou každodenní prací.

Vaše bezpečnost

Staráme se o bezpečnost a ochranu našich zákazníků před jakýmkoli zásahy z nežádoucích prvků. Výměnné středisko Břehová 4 skupiny NOK s.r.o. chráněný systémem video sledování a videozáznamem.

Technické vybavení

Výměnné středisko Břehová 4 skupiny NOK s.r.o. chráněné systémem videozáznamu a videozáznamu. Je vybavena zařízeními pro určení pravosti měn, čítačkou bankovek certifikovaných ČNB, pancéřovými skly, speciálními zásobníky pro převod peněz. Pro obdržení operativních informací o změnách směnných kurzů je centrum měny Břehová 4 společnosti NOK Group s.r.o. je připojen k Internetu. Centrum je vybaveno větráním a klimatizací, má stánku pro VIP klienty.

Pojď, čekáme na vás!

Zadat dotaz

Máte-li dotazy,
můžete nám je položit přes níže uvedený formulář:

Jméno a příjmení

Email

Dotaz